KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193336

nr 1419 3336

Akvarell

Signerad Wagner, eka på strand. Akvarell, bildmått: 25x33, yttermått inklusive ram: 50x58 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:55:43